kryptowaluty
książki

Mój ebook już w sprzedaży:)

Z dużą radością po wielu miesiącach pracy nad tą publikacją, jest ona w końcu w sprzedaży.

Ta książka jest skierowana do osób, które nie są matematycznymi czy informatycznymi specami, jednakże są zainteresowani rozwojem technologii Internetu i elektronicznego pieniądza oraz jego zastosowania w codziennym życiu.

Książka jest dla tych, którzy widzą jak szybko dzisiejszy pieniądz staje się najmniej wartościowym środkiem wymiany wartości począwszy od jego początku, czyli od momentu wymyślenia “pieniądza” jako takiego. Czy to kryptowaluty i technologie stojące za nimi są odpowiedzią na niepewną finansową przyszłość? A może kryptowaluty to przekręt, ściema, oszustwo i nic nie warte bzdurne technologie?”

Książka ta da Ci wiedzę i możliwość dokonania wyboru w temacie i dylemacie kryptowalut. Ta książka jest napisana prostym i zrozumiałym językiem bez zbędnego krypto-żargonu. Na końcu tej książki znajdziesz przewodnik na temat tego, jak rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty tak, aby nie zostać oszukanym.

Ta książka nie sprzedaje żadnej kryptowaluty i nie namawia do inwestowania w nie. Ta książka zawiera rzetelną wiedzę i pomoże Ci zrozumieć co to są kryptowaluty i technologie, na których są one zbudowane.

Ta książka da Ci możliwość dokonania wyboru.

Do kupienia na platformie wydawniczej Naffy KRYPTOWALUTY DLA KAŻDEGO. PROSTO I JASNO.

kryptowaluty dla każdego
kryptowaluty

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.